SambuWell® Elderberry Efervesan

SambuWell® Elderberry Efervesan

Güçlü bir bağışıklık sistemi için ihtiyaç duyulan iyi şeylerle doludur.

15 Efervesan Tablet
Lezzet: Doğal Ahududu
C Vitamini, BerryShield®, Ekinezya ve Çinko karışımı

11 yaş ve üstü yetişkinler için:
Günde 1 efervesan tabletin oda sıcaklığında bir bardak (200 ml) suda eritilerek tüketilmesi önerilir.

Satın almak için

SambuWell® Elderberry Efervesan, güçlü bir bağışıklık sistemi oluşturmak ya da bağışıklık sistemini güçlendirmek için bilimsel olarak desteklenen C vitamini, BerryShield®, Ekinezya ve Çinko ile güçlü bir karışım sunar.

C vitamini vücutta bağışıklık sisteminin normal işlevini, kemik sağlığını ve kardiyovasküler sağlığı destekleyen, önemli antioksidan işlevleri olan ve ayrıca kanın normal işlevi için demir emiliminden, normal kollajen oluşumuna kadar her şeye yardımcı suda çözünür bir besindir.C vitamini ayrıca antikorların kan seviyelerini arttırır ve lenfositleri (beyaz kan hücreleri) ayırt etmeye yardımcı olur, bu da vücudun ne tür bir korumanın gerekli olduğunu belirlemesine yardımcı olur.

BerryShield® GDO’suz mısırdan elde edilen, probiyotik, FDA tanımlı diyet lifi Promitor® ile yapılmıştır.
Beraber işlem görmeleri; antioksidanlara koruma ve midede pH stabilitesi sağlar.

Min. 20.0 mg / g Polifenol içerecek şekilde standardize edilmiştir.

Ekinezya vücudu oksidatif strese karşı korumaya yardımcı olabilecek flavonoidler, sikorik asit ve rosmarinik asit gibi antioksidanlarla yüklüdür. Enflamasyonu azaltma, bağışıklığı güçlendirme ve kan şekeri seviyelerini düzenleme gibi birçok sağlık yararı ile bağlantılıdır.

Çinko bağışıklık sistemi hücreleri için elzemdir ve serbest radikallerin vücuda verdiği hasarı önlemede önemli bir role sahiptir.

*BerryShield®, Asiros A / S Denmark'ın tescilli ticari markasıdır.